InstagramFacebookYoutubePinterestTwitterLinkedin096 707-40-47Рус

Ландшафтний дизайн в Києві

Створимо гарний ландшафтний дизайн для вашого саду, дачної ділянки в Києві та Київській області

Дізнатися більше

Отримайте безкоштовну консультацію

Письмо
Ваш запит отримано. Очікуйте на дзвінок менеджера.
Виникла помилка. Спробуйте ще раз, або зателефонуйте нам.

"Магія саду" від Катерини Кордун

Про нашу компанію ландшафтного дизайну

«Магія саду» вітає вас на своєму оновленому сайті. Ми провели ребрендинг і запустили новий сайт - більш інформативний, інтуїтивно зрозумілий та приємний для сприйняття. Ми постійно розвиваємося, щоб не тільки наші роботи ландшафтного дизайну радували вас, але й відвідування нашого сайту приносило вам естетичну насолоду!

"Магія саду" - це команда професійних, надійних і досвідчених ландшафтних дизайнерів, архітекторів, інженерів та бригадирів на чолі з творчим натхненником Катериною Кордун. Наша команда - це головна цінність компанії "Магія саду". Роки спільної роботи та десятки успішно виконаних проектів дозволяють нам втілювати нестандартні та складні рішення ландшафтного дизайну. Ми створюємо не просто ландшафтний дизайн, а зелені Світи - оазиси щастя в Києві та Київській області.

Катерина Леляк, Магия сада
Наша компанія займається ландшафтним дизайном з 2009 року. А особисто я в цій сфері активно працюю і створюю Магію в садах з 2007 року. Зі старших курсів університету я цілком поглинена улюбленою справою. Вважаю, що мені дуже в житті пощастило, адже моє хобі, професія і робота - це ландшафтний дизайн! Дизайнер саду - це та професія, в яку не потрапляють просто так - цю роботу потрібно любити і бути її фанатом; мати одночасно аналітичний склад розуму і бути творчою людиною! Усе своє свідоме життя я займаюся ландшафтним дизайном; розвиваюся в цій сфері, як і вся моя команда. А 14-річний досвід роботи дозволяє уникати багатьох помилок і бачити приховані можливості кожної ділянки.
Катерина Кордун, керівник "Магії саду"

Ландшафтний дизайн - це не тільки робота, яку ми робимо якісно. Це хобі, яке стало сенсом життя. Ми горимо ідеями, пристрасно ставимося до кожного ландшафтного проекту, роблячи його унікальним. У цьому нам допомагають три складові:

Сердце

Прихильність своїй справі

Професію ландшафтного дизайнера не обирають люди, які байдужі до краси цього світу, дизайну і природі.
Молоток

Досвід

14-річний досвід у сфері ландшафтних робіт допомагає нам уникнути безліч помилок, які можуть допустити новачки цієї сфери.
Медаль

Профільна вища освіта

Всі наші фахівці - це магістри вищого навчального закладу за спеціалізацією «ландшафтна архітектура». Це не дівчинки після 3-місячних курсів.

Наші послуги

Ми пропонуємо весь комплекс послуг ландшафтного дизайну ділянки

Всі послуги

Фотографії робіт

Фотографії ландшафтних робіт, виконаних нашими дизайнерами саду

Всі фото

Наша команда

Наші досвідчені ландшафтні дизайнери та архітектори

Свіжі відгуки

Відгуки клієнтів про ландшафтні роботи "Магії саду"

Величезна подяка Анні Аксьоновій за наш сад! Проект нам робили віддалено, і результат перевершив усі очікування! Неможливо відірвати очей від цієї краси!!! Анна врахувала всі наші побажання, допомагала віддалено вибирати рослини, завжди була на зв'язку і відповідала на всі наші питання) проект був зданий у строк, ми залишилися дуже задоволені. Ну і, звичайно, приголомшливий смак і почуття композиції дизайнера зробили нашу ділянку просто неймовірною! Рекомендуємо 100%!

Анна Авдєєва

Московська область

Проект по повному переплануванню ділянки. Дякую велике Вероніці за уважність і креативність, Володимиру Федоровичу та його команді за охайне і душевне ставлення до роботи і якісне виконання. Окрема подяка Івану та його майстрам «води і світла» - бригаді по установці автополива і освітлення за акуратність, швидкість і безкомпромісну якість. Від нашої з Вами співпраці залишилися найприємніші враження. Отримав велике задоволення від співпраці. Буду звертатися і на далі.

Дмитро Кривенко

Пуховка

Компанія Магия Саду виконала для нас дизайн-проект ділянки в с.Жукін, 9 соток . Дуже задоволені результатом, плануємо реалізовувати його в найближчі строки і дуже рекомендуємо дизайнера Анну. З півслова зрозуміла всі наші думки і переваги і в найкоротші строки виконала дизайн, все продумано до дрібниць, все враховано . Ми задоволені!))

Анастасія Заєць

Жукін

Всі відгуки

ЗМІ про нас

ИнтерИнтерИнтер

Блог

Статті про ландшафтний дизайн

Всі статті