InstagramFacebookFacebookYoutubePinterestTwitterLinkedin096 707-40-47Рус

Що таке ландшафтний дизайн?

Ландшафтний дизайн - це тісне переплетення науки і мистецтва! Всупереч поширеній думці, він не обмежується тільки вибором рослин і їх розташуванням на місцевості.

Сайт Вікіпедія дає таке визначення поняттю Ландшатний дизайн це - мистецтво, що знаходиться на стику трьох напрямків: з одного боку, архітектури, будівництва та проектування (інженерний аспект), з іншого боку, ботаніки та рослинництва (біологічний аспект) і, з третього боку, у ландшафтному дизайні використовуються відомості з історії (особливо з історії культури) та філософії.

https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%88%D0%

B0%D1%84%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%B4%D0%B8%D0%

B7%D0%B0%D0%B9%D0%BD

Спеціалісти і дизайнери компанії Магія сада на практиці доводять, що ландшафтний дизайн це - кульмінація багатогранного, глибокого процесу - від визначення властивостей ґрунту і до планування найдрібніших деталей саду, як наприклад черговість цвітіння кожної квіточки, і її відтінок.До ландшафтних дизайнерів звертаються люди, які бажають створити свій власний зелений куточок, або переробити і вдосконалити вже існуючий сад. І дійсно, послуги фахівця дають можливість отримати максимально продуманий дизайн саду, з урахуванням сучасних тенденцій в сфері ландшафту і технічних можливостей замовника. Звичайно, сьогодні можна знайти величезну кількість прикладів дизайну, і спробувати зробити все самому. Але ландшафтний дизайн своїми руками - це далеко не завжди найвигідніший варіант. А найчастіше навіть більш витратний, який вимагатиме від Вас багато часу, грошей і сил, але не гарантує наявність стилю і здорових рослин в саду. Адже дизайнер, завдяки своєму досвіду, враховує такі фактори функціональності саду, яким іноді навіть сам власник ділянки не надає особливого значення. Тому ландшафтний проект дасть Вам можливість уникнути багатьох помилок при плануванні території, спрогнозувати свої витрати на озеленення або, можливо, розпланувати їх в кілька етапів. Він надасть Вам перелік рослин, які з успіхом можуть рости саме на Вашій садовій ділянці і, в кінці-кінців, дозволить контролювати весь процес ландшафтних робіт.

Перший візит на ділянку

При першому візиті дизайнера на ділянку, головне досягти найважливішого - встановити хороше робоче взаєморозуміння з замовником. Досвідчений ландшафтний дизайнер повинен на першій же зустрічі зрозуміти всі побажання клієнта, так як саме від цього безпосередньо залежить майбутній дизайн саду. В першу чергу за основу береться бачення ландшафту самим клієнтом, а вже спираючись на всі особливості ділянки, дизайнер коректує побажання замовника, створюючи цілісну концепцію саду.

Передпроектний аналіз ділянки

Перед тим, як приступити до планування дизайну, ландшафтний архітектор проводить передпроектний аналіз ділянки для майбутнього саду. Такий аналіз включає в себе:


▪ визначення кліматичних умов ділянки;

▪︎ рельєф місцевості;

▪︎ структура і склад землі;

▪︎ місця проходження комунікацій, каналізації;

▪︎ наявність і дебіт свердловини з водою;

▪︎ проблемні місця ділянки;

▪︎ наявність і стан вже зростаючих рослин;

▪︎ архітектура будівель;

▪︎ пряме призначення ділянки та саду.

Далі дизайнер знімає технічні покази об'єкта:

- Виміри ділянки;
- Фотофіксація об'єкту;
- Необхідні роботи по демонтажу;
- Визначення робіт з розчищення ділянки - зняття дерну, видалення зайвої рослинності, спилювання дерев, корчування пнів.

І, виходячи з отриманих даних, починаємо створювати ландшафтний проект.

Памятайте, що Ландшафтний дизайн це можливість на певній ділянці землі, за допомогою рослин, елементів садової архітектури, декору, і навіть каміння, створити настрій для релаксу на лоні природи, передати Ваше бачення життя і відчуття світу.


Звернувшись в компанію Магія саду від Катерини Кордун, Ви можете розраховувати на якісне співробітництво з професіоналами в сфері ландшафтного дизайну. Ми виконаємо будь-який ландшафтний дизайн Києв і область - якісно укладемо рулонний газон Києв, або ж створемо складні архітектурно-ландшафтні елементи. На нашому сайті Ви можете знайти ландшафтний дизайн ціна на всі його етапи та інші наші послуги.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми отримали ваш запит. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Виникла помилка. Повторіть або зателефонуйте нам.