InstagramFacebookFacebookYoutubePinterestTwitterLinkedin096 707-40-47Рус

Відгуки

Відгуки клієнтів про компанію ландшафтного дизайну "Магія саду"

Нашою компанією було зроблено безліч ландшафтних проектів та реалізованих ландшафтних робіт. Всю нашу роботу ми зробили не тільки професійно і якісно, а й з любов'ю. На цій сторінці ви можете ознайомитися з відгуками наших клієнтів, а також залишити свій відгук про компанію ландшафтного дизайну "Магія саду".

Додані відгуки

Анна

Безмежно рада, що знайшла Магію Саду!) Щиро вдячні Вероніці за розуміння, оперативність, терпінні до правок та бажанні врахувати усі побажання на нашій куцій ділянці) Ми дуже задоволені реалізацією проєкту) Злагоджена робота команди МС влітку минулого року, в цьому році радує нас першою весною нашого саду)
No items found.

Юлія Кононенко

Професіональний підхід, якісна робота, дуже задоволені дизайнером Веронікою. Рекомендую!
No items found.

Павло Швидкий

Всією родиною чекаємо весни, коли вже все зазеленіє і розквітне. Мої батьки мають будинок та невеличку ділянку неподалік від Києва, у смт. Немішаєве. Ділянка охайна, але була без ландшафтного дизайну. Про "Магію саду" та Катерину Кордун я чув неодноразово і навіть був на одному з об'єктів, за їх дизайном, у місті Буча. Але про це я тоді не знав. Дивне відчуття і водночас радісне, коли ти сідаєш з дизайнером обговорювати дизайн і кажеш, хочу так як на цьому об'єкті, а тобі кажуть, так це ж ми робили) І плюс мій брат, який є дотичним до ландшафтно-дизайнерської спільноти, він є скульптором робіт з металу, давно слідкував за сторінками в соцмережах "Магії саду" та Катерини Кордун, радив тільки їх. І ось цей день настав... Пам'ятаю, це був понеділок, 9та ранку. Приїжджає Катя) Ми довго ходимо, майже 2 години, на дільці менше 2х соток) і доходимо до висновку, що те що ми вже трохи встигли насадити, то воно не підходить. Бо картинки з Pinterest це добре, але академічні знання ніхто не відміняв. Чотири кущі барбарису прийдеться пересаджувати((( Не виживуть - тінь. І плюс будуть колотись - вхідна група. На ділянці вже був збудований габіон, точніше патіо з габіону, і нам потрібно було його якось гарно "обіграти". Вирішили, що це будуть невисокі злакові та низенькі хвойні і трохи куль з бірючини. І по всіх інших зонах ділянки зійшлись на тому, що будуть злакові, а у від'їзній групі злакові та клени ліквідамбари на штамбі. Потім була, ще одна зустріч де Катя включила всю свою фантазію і настояла на тому, що краще додати ще одну невеличку зону на вже сформованому газоні) Ну що ж якщо треба то переробимо-додамо) І ось почався найцікавіший процес, узгодження плану та подальший підбір та вибір рослин. Все Катя робила дистанційно та мобільно. Об'їхавши з десяток садових центрів та розсадників і знайшла для нас найкращі та найякісніші рослини. Ну і останній етап, висадка рослин. Так як ділянка не велика і габаритних/важких рослин не було, вирішили посадити всі рослини самотужки всією родиною, але під професійним наглядом Катерини Кордун. Катя професійно розставила всі рослини по зонам і залишилось діло за маленьким, викопати ямки і посадити рослинки. Чим наша родина і займалась на протязі 2-х днів) Ще була "дошліфовка") Через тиждень Катя приїхала і привезла цибулинні, сказавши "поки злакові зацвітуть, у вас вже з початку травня будуть квітнути цибулинні". Ось така вийшла маленька історія одного затишного ландшафтного дизайну у невеличкому селищі біля Києва) І на сам кінець... Я і моя родина щиро вдячні творчій майстерні "Магія Саду" та безпосередньо Катерині Кордун за професіоналізм, академічні знання та оперативність. Реалізація проекту, з моменту звернення і до фінального результату, зайняла менше місяця. Навіть і гадки не мав, що це може бути так швидко.
No items found.

Cвітлана

Дуже вдячна компанії «Магія саду»,її керівнику Катерині, бригадиру Володимиру Федоровичу та його бригаді за допомогу в пересадці плодових дерев. Робота виконана швидко та якісно. Приємно, що в компанії працюють дійсно професіонали своєї справи. Рекомендую звертатись до цієї компанії.
No items found.

Костянтин Калінін

Професіонали своєї справи! Починаючи від проектування та візуалізації до втілення в життя задуманого з допомогою злагодженої та швидкої команди та з використанням тільки якісних рослин і матеріалів. Не пошкодував жодного дня. Мої найкращі рекомендації Вероніки та всієї компанії Магії саду!
No items found.

Додати відгук

Дякуємо за відгук! Ми його отримали та скоро опублікуємо.
Помилка. Перевірте правильність заповнення полів.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми отримали ваш запит. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Виникла помилка. Повторіть або зателефонуйте нам.