InstagramFacebookFacebookYoutubePinterestTwitterLinkedin096 707-40-47Рус

Відгуки

Відгуки клієнтів про компанію ландшафтного дизайну "Магія саду"

Нашою компанією було зроблено безліч ландшафтних проектів та реалізованих ландшафтних робіт. Всю нашу роботу ми зробили не тільки професійно і якісно, а й з любов'ю. На цій сторінці ви можете ознайомитися з відгуками наших клієнтів, а також залишити свій відгук про компанію ландшафтного дизайну "Магія саду".

Додані відгуки

Ірина Попова

Катюша, дякую Вам за прекрасну і якісну роботу, за Ваше відчуття прекрасного і вміння втілювати його в роботі! Я вже близько 8 років насолоджуюсь тим, як Ви спроектували ландшафт на ділянці і як рослини, зростаючи, створюють цільну гармонію території. Маю надію, що ми і надалі будемо співпрацювати з вашою компанією.
No items found.

Марія

Хочу виразити свою вдячність за професійну роботу компанії ландшафтного дизайну "Магія Саду". Я живу в Чехії і зіткнулася з проблемою в оформленні ландшафтного дизайну. Спробувала не одну компанію, як у Чехії так і в Україні. На жаль, все було не те. Після довгих пошуків у соціальних мережах знайшла вашу сторінку і одразу зрозуміла - це саме те, що я хотіла. Справді, я не помилилась. Робота була виконана професійно і на високому рівні, не дивлячись, що це на відстані. Особливо, дуже вдячна дизайнеру Анні Аксеновій, яка враховувала всі мої бажання і завжди відповідала на дзвінки, навіть сидячи в укритті під час обстрілів. Ще раз хочу подякувати Катерині, яка і далі дає мені поради і рекомендації. Тепер я з гордістю відповідаю, де мені робили проект.
No items found.

Оксана Хомченко

Дякую Катерині і Ані за професіоналізм та чуйне ставлення до клієнта та його побажань. Все було на висшому рівні! Дякую за ландшафтний дизайн на нашій компактній ділянці в Київській області. Насолоджуємось красою!!!
No items found.

Дмитро Радіонов

Суперська компанія з відмінним сервісом, чуйним ставленням до клієнтів, хорошими ідеями і якісним виконанням робіт. Дякую Катерині і її команді! Strongly recommended!!!
No items found.

Світлана Пархомець

Відмінна професійна команда! Величезна подяка Каті, дизайнеру Аліні і всім хлопцям! У нас ділянка хоч і маленька, але є свої нюанси, грамотно підібрали рослини, зробили проект і вау! Через кілька днів наш двір був готовий! Відпрацьовано все чітко! Молодці!!!
No items found.

Додати відгук

Дякуємо за відгук! Ми його отримали та скоро опублікуємо.
Помилка. Перевірте правильність заповнення полів.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми отримали ваш запит. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Виникла помилка. Повторіть або зателефонуйте нам.