InstagramFacebookFacebookYoutubePinterestTwitterLinkedin096 707-40-47Рус

Відгуки

Відгуки клієнтів про компанію ландшафтного дизайну "Магія саду"

Нашою компанією було зроблено безліч ландшафтних проектів та реалізованих ландшафтних робіт. Всю нашу роботу ми зробили не тільки професійно і якісно, а й з любов'ю. На цій сторінці ви можете ознайомитися з відгуками наших клієнтів, а також залишити свій відгук про компанію ландшафтного дизайну "Магія саду".

Додані відгуки

Костянтин Калінін

Професіонали своєї справи! Починаючи від проектування та візуалізації до втілення в життя задуманого з допомогою злагодженої та швидкої команди та з використанням тільки якісних рослин і матеріалів. Не пошкодував жодного дня. Мої найкращі рекомендації Вероніки та всієї компанії Магії саду!
No items found.

Маша Шапоренко

Ділюсь дуже приємними враженнями про співпрацю з компанією Магія саду. Ми зараз вже на етапі втілення проекту. Проект нам робила Аня, яка врахувала всі побажання і зробила чудовий ландшафтний проект нашої ділянки, а також порекомендувала підрядників, які нам зробили полив і тротуарну плитку. Наразі нам вирівняли ділянку і зробили газон, все дуже швидко і професійно. Я дуже чекаю остаточного втілення і можу сміливо рекомендувати компанію
No items found.

Вікторія

Добрий день всім! Висловлюю величезну Подяку компанії "Магія Саду" за їхні неоціненні послуги! Нам пощастило, що ландшафтним дизайнером у нас була Вероніка. Крім професійних знань, якими вона володіє, Вероніка - фахівець, який тонко відчуває свого клієнта, а саме, їй вдається точно визначити, яким хоче бачити свій сад її клієнт. За найменшими натяками, смаковими уподобаннями, життєвими враженнями, які ми висловлювали і розповідали в процесі своєї бесіди з Веронікою, їй вдалося зрозуміти, який сад необхідний саме нам. Мене дивує, як їй вдалося запам'ятати найменші штрихи, найдрібніші деталі з нашого мінливого і трохи сумбурного опису майбутнього саду, який нам і самим був не зовсім зрозумілим, і видати в запропонованому проекті саме те, що нам потрібно і те, що ми хотіли бачити. Причому розміщення дерев, різних майданчиків, альтанки тощо. були ретельно вивірені, щоб не перекривати будови, а підкреслити їхню красу та виразність, при цьому враховуючи всі наші побажання. Крім цього, Вероніка постійно на зв'язку, завжди готова дати найкращу пораду, підказати про рослини, квіти, газон ... Вона брала участь у всьому з живим інтересом і ставилася до всього трепетно і з великою турботою. З нею ми почували себе впевнено та надійно. Також Вероніка вибирала з нами всі рослини, запропонувавши гарні садові центри, в яких ми знайшли чудові рослини за дуже гарною ціною. Також до реалізації нашого проекту долучалася і Катерина. Вони обидві подбали про те, щоб у нас на ділянці були найкрасивіші дерева, і, зауважте, за гарною ціною (деякі з них привезли з інших областей); також контролювали, щоб автополив був встановлений згідно проекту, газон був покладений правильно і в потрібний час, і багато іншого. Вероніка приїжджала та контролювала процес. Взагалі, з самого початку нею було створено чудовий проект, включаючи розміри та вигини всіх доріжок. Все було візуалізовано (навіть нічне освітлення в саду!) і переслано нам у всіх ракурсах, чудово зроблено всі креслення і автополиву, і доріжок, і розміщення рослин, все було враховано. Коли ми просили щось змінити, Вероніка змінювала візуалізацію. Ми дуже задоволені і дуже вдячні вам, шановні Садові Чарівниці, за те, що зараз ми насолоджуємось нашою оазою! Рекомендуємо всім, тому що наші очікування дійсно повністю справдилися! Спасибі вам!
No items found.

Катерина Замниус

Дуже задоволені роботою! Проєкт чудовий, дівчата професіонали, знають свою справу). Окрема подяка дизайнеру Ані), гарна робота і дуже приємна людина) Зараз ходжу і радію кожній квіточці що розцвітає, яку Аня спроєктувала). Навіть після закінчення проєкта знаю до кого можу завжди звернутися по допомогу у будь яких питаннях, завжди допоможе і підкаже).
No items found.

Ілля Сапоненко

Щиро вдячний всій команді за роботу - від проектування до реалізації не виникло жодних питань, які б не врахували або не зробили! Цілком рекомендую, особливо вдячний Ані і Володимиру, зробили все як для себе.
No items found.

Додати відгук

Дякуємо за відгук! Ми його отримали та скоро опублікуємо.
Помилка. Перевірте правильність заповнення полів.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми отримали ваш запит. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Виникла помилка. Повторіть або зателефонуйте нам.