InstagramFacebookFacebookYoutubePinterestTwitterLinkedin096 707-40-47Рус

Автополив

Монтаж систем автоматичного поливу вашої ділянки в Києві

Власний сад біля будинку, квітучий і наповнений свіжістю - чи це не мрія? І для цього Вам не потрібно турбуватися про регулярний полив або чекати дощу. Водний баланс саду підтримує система автоматичного поливу - винахід, який став справжнім проривом у сфері садової техніки.

Системи автополиву Rain bird і Hunter

Компанія Магія саду Катерини Леляк використовує при установці автополива виключно якісне обладнання провідних в цій сфері брендів - Rain bird і Hunter (США). Це американські компанії, які визнані основними виробниками систем автоматичного поливу в світі. Їх основні принципи - застосування якісних, високоміцних матеріалів, а також розумне використання водних ресурсів.

Щоб не здорожувати загальну вартість системи автополиву і логістичні витрати для прокладки магістралей ми використовуємо українські труби. Важливими складовими системи автополиву також є й фітинги. Тут ми вибрали для наших ділянок італійського виробника. Така комплектація дозволяє оптимально скомплектувати за якістю і ціною весь автополив ділянки.

Типи автополиву

Існують 3 типи автополиву ділянки: дощовий, крапельний та внутріпочвенний. За допомогою наших інженерів всі вони грамотно поєднуються в проекті поливу і переносяться на ділянки.

Полив

Дощовий полив

Подається на рослини через розбризкувач подібно дощу. Форсунки піднімаються з грунту лише під час роботи системи, а потім ховаються і не заважають гратися на газоні та покосу трави. Зручний для поливу газону, городу.
Капля

Крапельний полив

Подається через трубочку, в якій є отвори. Капає безпосередньо в прикореневій зоні рослини, поступово насичуючи землю водою. Не потрапляє на листя і квіти рослин, тому не збиває квіти і плоди. Особливо необхідний для ніжних квітучих рослин, плодових дерев та хвойних рослин.
Почва

Внутріпочвенний полив

Крапельний полив, який розташовується під грунтом. Його мінусом є ймовірність пошкодження в разі земляних робіт, а також досить висока вартість. При цьому йде економія води за рахунок мінімального випаровування і попадання води безпосередньо в кореневу зону рослин.

Практично завжди на ділянках комбінують відразу кілька варіантів поливу. Від обраного виду обладнання, вихідних даних по насосу, потужності свердловини, глибини залягання дзеркала води і розмірів ділянки буде формуватися ціна за сотку системи автополиву в цілому.

Фотографії автополиву

Фотографії наших робіт з монтажу систем автоматичного поливу

Вартість системи автополиву під ключ

Наші фахівці швидко, якісно і під ключ виконають для Вас монтаж автополиву будь-якої складності. Наші інженери в співавторстві з дендрологами та ландшафтними дизайнерами враховують багато чинників і допомагають Вам уникнути багатьох помилок при проектуванні системи автополиву. Адже важливо щоб ротатори не збивали квітки і молоду зав'язь плодових дерев, троянди не мали грибкових хвороб від верхнього поливу, а тіньові зони і сонячні місця ділилися на контролери по різних зонах поливу і могли працювати автономно. Це лише приклад тонкощів при проектуванні системи. Тому з завданням установки системи автополиву на ділянці варто звертатися до профільних фахівців. У нас доступні ціни та багато реалізованих проектів в Києві і по всій території України.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми отримали ваш запит. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Виникла помилка. Повторіть або зателефонуйте нам.