InstagramFacebookFacebookYoutubePinterestTwitterLinkedin096 707-40-47Рус

Ландшафтне проектування

Розробка проектів ландшафтного дизайну в Києві та Київській області

Ви можете замовити ландшафтний проект дачної, садової чи присадибної ділянки, звернувшись в компанію ландшафтного дизайну "Магія саду". Ми займаємося ландшафтним проектуванням в Києві та Київській області з 2007 року. Наші досвідчені ландшафтні дизайнери та архітектори розроблять ландшафтний проект, який зробить вашу ділянку функціональною та комфортною для проживання в гармонії з природою.

Етапи ландшафтного проектування

Спочатку ми знайомимося з вами і вашою ділянкою, презентуємо свої роботи, дізнаємося ваші побажання, аналізуємо дані про територію озеленення, робимо замір ділянки і, при необхідності, проводимо геодезичну зйомку.

3D-візуалізація ландшафту

3D-візуалізація - це перший етап проектування, який включає в себе побудову тривимірної моделі всієї присадибної ділянки. Ландшафтний дизайнер в програмі вибудовує всі існуючі і проектовані будівлі, додає елементи озеленення, малі архітектурні форми, доріжки. При цьому враховується специфіка рельєфу та інші особливості ділянки. В процесі 3D-візуалізації можна «погуляти» по території благоустрою, і побачити в найменших подробицях майбутній сад - як він буде виглядати в різні пори року, внести корективи. За допомогою 3D-візуалізації проекту можна побачити загальну концепцію і задумку ландшафтного архітектора. На основі 3D-візуалізації ландшафтного проекту в подальшому виконується вся робоча документація.

Генеральний план

Генеральний план - кістяк всієї робочої документації. Це проектний документ, який складається на підставі вже затвердженої візуалізації, і містить в собі основні відомості про об'єкт: баланс території, експлікацію існуючих і планованих об'єктів, орієнтацію об'єкта по сторонах світу. Генплан, як і інші креслення з робочої документації, виконується в масштабі. Генеральний план ландшафту показує загальну концепцію і ідею ландшафтного дизайну.

Дендроплан

Дендрологічний план - це один з додатків до генерального плану. Він займає дуже важливе місце серед всієї проектної документації, яка створюється при створенні ландшафтного проекту. Дендроплан - це креслення, де вказуються рослини, які плануються висаджуватися під час озеленення, і їх кількість.

Однією з частин дендрологічного плану є і асортиментна відомість - це зведена таблиця, в якій, крім звичного українського або російського, вказуються міжнародна латинська назва рослини, сорт і кількість запланованих до висадки рослин. Також, всі рослини доповнюються фотографіями, які допомагають зрозуміти особливості композицій.

Як і генеральний план, дендрологічний план виконується в масштабі. Всі розміри рослин графічно зображуються в зрілому віці. Це робиться для того, щоб розрахувати кількість необхідних рослин, і при цьому не висадити їх занадто щільно, заважаючи зростанню один одного. Всі рослини відзначаються за допомогою дробів. Нижнє число дробу вказує на кількість штук що висаджуються, а верхнє - на порядковий номер рослини в асортиментній відомості. Складання дендроплана допомагає з підбором оптимального розміру посадкового матеріалу, виходячи з розмірів бюджету.

Разбивочне креслення

Разбивочне креслення є планом ділянки або його частини. Він допомагає винести в натуру проектовані елементи: різноманітні споруди, дорожньо-стежинкову мережу, підпірні стінки, майданчики, малі архітектурні форми та інші конструкції з прив'язкою до місцевості.

Прив'язка здійснюється до існуючих об'єктів на території озеленення. Всі цифрові значення вказуються в метрах, і саме креслення наноситься на метрову сітку.

На розбивочному кресленні вказується особливості проектованих елементів, наприклад розміри підпірних стін, або висота і ширина різних конструкцій.

Посадкове креслення

Посадкове креслення або схема посадки рослин - це креслення, що показує точні місця посадочних ям. Креслення виконується з нанесенням координатної сітки, крок якої найчастіше дорівнює 1 м. Так само на посадковому кресленні позначаються кроки посадки рослин, які висаджуються в групи. Як і дендроплан, посадкове креслення містить в собі асортиментну відомість.

Це креслення значно полегшує процес посадки, і допомагає швидко та чітко провести висадку рослин.

План-схема розстановки освітлювальних приладів

План-схема розстановки освітлювальних приладів (план світильників) складається з урахуванням підсвічування необхідних зон, і містить в собі інформацію та особливості проектованих світильників. На плані розстановки світильників позначаються типи освітлювальних приладів і безпосередні місця їх монтажу з прив'язкою до існуючих будов або доріжках. Основне завдання ландшафтного дизайнера при проектуванні плану освітлення - розмістити всі освітлювальні прилади не тільки функціонально, але й гармонійно. Адже правильне підсвічування додасть присадибному саду особливий шарм, романтичність і загадковість.

План-схема системи автополиву

Автоматичний полив - складна система, яка складається з безлічі елементів, що працюють як єдине ціле. Тому, для створення системи автополиву необхідно мати чіткий план. І це пов'язано не тільки з коректною роботою всієї системи, а й особливостями проектованих рослин, газонів тощо (наприклад, полив форсунками не підходить для хвойних рослин).

На план-схемі автоматичного поливу вказується, де і які знаходяться елементи системи поливу: форсунки, труби, магістралі, клапана, контролер та ін. На основі план-схеми системи автоматичного поливу розраховується необхідна кількість води для зрошення присадибної ділянки.

Наші ландшафтні проекти

Якісний ландшафтний проект ґрунтується на аналізі багатьох чинників. Таких як:

Саме знання особливостей Вашої присадибної ділянки допоможе ландшафтному дизайнеру створити індивідуальний та практичний ландшафтний дизайн.

Одним з ключових моментів ландшафтного проектування є виділення основних функціональних зон і потім створення зручної мережі доріжок та мощення, адже без них важко обійтися в саду. При проектуванні доріжок враховується загальний стиль і характеристики саду. Так само ландшафтний дизайнер підбирає рослини та архітектурні елементи.

Ландшафтний архітектор не тільки створює ландшафтний проект, а й здійснює авторський нагляд над проведенням необхідних робіт з озеленення та благоустрою ділянки.

Навіщо робити ландшафтний проект ділянки?

Створення ландшафтного проекту дає можливість не тільки побачити майбутній сад, але і допомагає виділити етапність робіт. Оптимальний і послідовний ландшафтний проект допоможе правильно підібрати матеріали, і заощадить не тільки час, сили, а й грошові кошти на створення озеленення.

Ландшафтний дизайн «своїми руками» - це далеко не завжди найоптимальніший варіант, адже довіряючи ландшафтний проект професіоналам, Ви можете уникнути багатьох помилок.

У компанії «Магія саду» під керівництвом Катерини Кордун Ви можете замовити не тільки ландшафтний проект, а й скористатися нашими послугами для його реалізації. Довірте ландшафтне проектування та реалізацію професіоналам, і Ви отримаєте райський куточок для приємного відпочинку з сім'єю і друзями.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми отримали ваш запит. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Виникла помилка. Повторіть або зателефонуйте нам.