InstagramFacebookFacebookYoutubePinterestTwitterLinkedin096 707-40-47Рус

Ландшафтне освітлення у Києві

Ландшафтне освітлення ділянки, підсвічування клумб та дерев

Чи замислювалися Ви як дати Вашому саду друге нічне життя? Як зовсім інакше він може виглядати у нічний час? Ми впевнені, що Ви б проводили більше часу в своєму саду, якби він був досить для цього освітлений! Багато хто не беруть до уваги важливість садового освітлення при плануванні ландшафтного дизайну. Безпека, поряд з можливістю використовувати відкритий простір саду після настання темряви - це дві основні причини, через які наші ландшафтні дизайнери рекомендують додавати освітлення в план.

Світло і тінь змінюють сприйняття кольорів, форм, текстур та їх взаємодію. Яскраве денне світло має такий же вплив, як й теплий колір - він візуально просуває та робить предмет або область відчутніше ближче, ніж вони є насправді.

Хоча ми й не маємо можливості управляти природним світлом, ми можемо відтворити його ефекти завдяки штучному освітленню. Освітлення саду дозволяє проводити час на відкритому повітрі, підкреслити улюблений елемент ландшафтного дизайну та безпечно пересуватися по доріжках або по сходах у темну пору доби.

Розташування підсвічування рослин в ландшафтному дизайні

Підсвічування рослин має різні цілі, а різноманітні світильники та їх розташування створюють відповідно різні ефекти

М'яке оточующє сяйво створює привабливу та затишну атмосферу в вашому саду. Крім підкреслення всієї краси ландшафтного дизайну, освітлення продовжує Ваш час перебування на свіжому повітрі.

Розробляючи схему освітлення садової ділянки, на перше місце слід поставити безпеку. Дизайнери звертають увагу щоб доріжки, сходи та під'їзди були добре освітлені й зручні для пересування в будь-який час доби. Таке ландшафтне освітлення може бути не тільки функціональним, але й естетичним. Адже правильне використання декоративних світильників здатне виграшно підкреслити будь-які архітектурні елементи дизайну - огорожу, фонтан, скульптури, або окремі декоративні рослини.

Фотографії садового освітлення

Фотографії наших робіт з монтажу систем освітлення садових ділянок

Освітлення саду на сонячних батареях

Фахівці компанії "Магія саду" допоможуть Вам розібратися в досить широкому виборі світильників для ландшафтного освітлення. Часто клієнти запитують нас про садові світильники на сонячних батареях. Вони прекрасно підходять для будь-якого дизайну, оскільки не вимагають електрики, заряджаючись від сонячного світла. Також вони є мобільними, тому при необхідності їх розташування можна легко змінити в залежності від ваших потреб. Але використовувати їх варто як декоративне підсвічування певних зон або рослин. Світильники на сонячних батареях можуть дати лише напрямок руху або підкреслити певний елемент саду. Але функціонального освітлення від таких світильників Ви не отримаєте, оскільки вони недостатньо потужні й не можуть працювати всю ніч.

Типи декоративного підсвічування саду

Декоративне підсвічування

Ці світильники як правило мають невеликий розмір та встановлюються для підсвічування й виділення самих декоративних елементів саду, а також фасадів будинків та рослин.

Функціональне освітлення

Основні світильники, які ставлять вздовж маршрутів руху по саду. Ми рекомендуємо використовувати світильники висотою від 60 см, щоб взимку їх не заносило снігом, і вони добре освітлювали Ваш сад.

Високі світильники

Такі світильники здатні висвітлити досить великі площі. Їх часто встановлюють на парковках, для освітлення терас та майданчиків.

Щоб правильно спроектувати освітлення саду та уникнути помилок - варто звернутися до фахівців. Ми допоможемо не тільки спроектувати, а й підібрати конкретні моделі світильників й втілимо проект в реальність.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми отримали ваш запит. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Виникла помилка. Повторіть або зателефонуйте нам.