InstagramFacebookFacebookYoutubePinterestTwitterLinkedin096 707-40-47Рус

Японський сад

Сад каменів в японському стилі на ділянці в Києві від "Магії саду"

Наша компанія займається створенням та оформленням саду каменів в японському стилі в Києві та Київській області. Наші знання та досвід дозволяють нам створити автентичний японський сад, підібрати відповідні рослини та камені. Зв'яжіться з нами - ми безкоштовно проконсультуємо вас і, виходячи з ваших побажань, озвучимо ціни на японський сад для вашої ділянки.

японський сад каменів

Японський сад в ландшафтному дизайні - це стиль саду, створений за мотивами японського садового мистецтва і архітектури, пронизаний релігійно-філософським символізмом і відсиланням до природних стихій.

Основна ідея японського саду полягає в створенні місця для усамітнення людини з природою - місця, де можна насолоджуватися відчуттям відпочинку та спокою, спогляданням краси природи у всій її різноманітності. Характерними елементами композиції японського саду є імітація гір і пагорбів, струмків і водоймищ в мініатюрній формі. Це дозволяє створити враження розширення простору. Тому дерева і рослини використовуються також компактні, без пишної крони. Мінімальні розміри пов'язані з тим, що в Японії дуже мало придатною для життя території, і люди звикли економити місце. Тому й сади створюються таким чином, щоб в мінімальному просторі створити максимально наповнене сенсом, красою, гармонією природну композицію, яка дозволить відійти від мирської суєти.

Фотографії японського саду

Японські сади і сади каменів в Києві та Київській області, які були зроблені нашою компанією

Рослини для японського саду

Рослини в японському саду є мінливою складовою. Вони символізують природну мінливість, мінливість життя. Найбільш поширені рослини для японського саду - вічнозелені хвойні види і сорти, а особливо зонтична сосна. В Японії сосна - це символ довголіття, відваги, мужності, сили характеру. Адже в цій країні сосни часто виживають на голих скелях, деформовані сильними вітрами, але не зламані. З листяних почесне місце в японському саду належить кленам, а найбільш шанований клен пальмолістний.

З квітучих рослин в японському саду застосовують рододендрон, іриси, хризантеми. І, звичайно ж, - сакуру. Це квітуче дерево з роду сливових символізує прекрасні моменти настільки недовговічного людського життя. Безліч міфів і легенд, пісень і хокку прославляють красу квітучої вишні сакури. Також в японському саду висаджують бамбук, злакові, невеликі квітучі і трав'янисті чагарники, мох.

Японський сад каменів

Дуже важливим елементом японського саду є камені - великі і дрібні, розташовані в певних комбінаціях, вони уособлюють красу неживої природи. Символізують вічне і непорушне.

Це особливе місце в основному японському саду. Основою і прикладом служить знаменитий сад Рёан-дзі. Це місце являє собою прямокутний майданчик що засипаний білим грубозернистим гравієм. На ньому розташовуються 15 каменів обрамлених зеленим мохом. Сад каменів служить місцем для медитації, затишним куточком для заспокоєння, спокою. Відсутність зайвих деталей, допомагає людині зосередитися на своєму внутрішньому світі, знайти рівновагу між душею і тілом. І просто відволіктися від суєти зовнішнього світу, дозволяючи потокам повітря, вільно рухаються над камінням, забрати всю дисгармонію.

Основні правила організації японського саду

Декоративні елементи японського саду

Важливу роль у створенні японського стилю грають декоративні елементи - мініатюрні містки через струмки, альтанки на березі невеликих водойм, ліхтарі, бамбукові рогожі і огорожі, чайні будиночки.

Ефектності японському саду додасть облаштування цукубаі - невеликого джерела або резервуара з водою для обмивання. Маленькі пагоди поряд з декоративною вишнею (сакурою), різьблені кам'яні сходи ведуть до куща азалії (рододендрона) створять ілюзію справжнього саду Країни Висхідного Сонця.

Ціни на японський сад каменів в Києві

Компанія ландшафтного дизайну "Магія саду" багато років розробляє і втілює найрізноманітніші проекти ландшафтного дизайну в Києві і області. Серед них є й сади в японському стилі, які вже дарують Східний колорит своїм власникам. Найчастіше японському садку відводять невелику територію на ділянці, грамотно вписуючи його в дизайн саду, і при цьому не відмовляючись від галявини, де укладений рулонний газон. Звичайно ж, створити справжній японський сад в Україні на практиці дуже складно, адже клімат і грунтові умови, менталітет нашого народу зовсім інші. Але зробити прекрасну стилізацію з японським ухилом - це відмінна ідея для невеликого саду, де немає можливості створити великий повноцінний сад.

Наші дизайнери допоможуть правильно втілити Ваші самі незвичайні ідеї в ландшафтному дизайні за доступною ціною. Організувати гармонійний простір, де Ви зможете відпочити від життєвої суєти в повному єднання з природою.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми отримали ваш запит. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Виникла помилка. Повторіть або зателефонуйте нам.