InstagramFacebookFacebookYoutubePinterestTwitterLinkedin096 707-40-47Рус

Штучний газон

Штучний газон від виробника - для футболу, дачі, дитячого майданчика

Штучний газон особливо популярний для футбольних та дитячих майданчиків. Але, останнім часом, ландшафтні дизайнери почали включати штучний газон в свої ландшафтні проекти садових та дачних ділянок. Адже правильно підібраний штучний газон приховає всі проблемні місця в саду, надавши йому лиску та витонченості. В "Магії саду" ви можете купити штучний газон за цінами від виробника.

Штучний газон від виробника

Укладання штучного газону в Києві
Укладання штучного газону в Києві
Штучний газон у Києві
Штучний газон в Києві

Ціна:

Дізнайтеся актуальну ціну по телефону: 097 106-37-37.

Оплата:

  • Готівкою.
  • Картою онлайн.
  • Банківський переказ.

Доставка:

  • Самовивіз.
  • Службою вантажоперевезення.

Синтетичний, штучний газон для дачі

Характеристика та склад

Штучний газон виготовляється з поліпропіленових волокон, надійно вшитих в прогумовану підставу. Це основа має дренажні отвори, щоб вода не застоювалася на покритті. За зовнішнім виглядом штучна газонна трава часто не поступається справжньої траві, та й на дотик така-ж густа та м'яка. Штучний газон має широкий колірний спектр, а також різну висоту, товщину і густоту травинок. У нас на ринку існує два основних типи газону: спортивний рулонний газон (переважно для футболу) та ландшафтний.

Основна характеристика штучного газону це висока зносостійкість. Тому їм покривають місця з великою прохідністю, наприклад дитячі майданчики, ігрові спортивні зони, місця вигулу собак.

Переваги

У штучного газону багато плюсів:

  • Стійкість до перепадів температури;
  • Невисока ціна;
  • Мінімальний догляд і простота в експлуатації;
  • Легкий та економний монтаж на ділянці.

Такий синтетичний газон не зіпсують прямі сонячні промені або постійний вплив вологи, тому їм часто застеляють зону навколо басейну або берега декоративних водойм.

Особливо зручно застосовувати штучний газон, коли потрібно озеленити ділянки, на яких не передбачений полив або складний догляд. Наприклад дахи будинків, де навантаження по вазі і відсутність дренажної системи не дозволяють створити справжню траву, тому відмінно буде виглядати штучна трава. Також зручно використовувати такий газон в повністю тіньових зонах, де звичайна жива трава через відсутність сонця жити не може. Дуже практичним буде застосування штучної трави на дитячих і спортивних майданчиках, де інтенсивне використання покриву просто вбиває звичайну траву. Штучний газон не витоптується та здатний забезпечити додатковий захист при падінні дітей. У таких випадках штучна трава додасть всій території завершений і доглянутий вигляд, позбавить від бруду та складнощів при догляді.

Укладання штучного газону

Штучний газон продається в рулонах на погонні метри. Ширина рулонів по 2 та 4 м. Рулони можна скріплювати між собою завдяки спеціальним стрічкам та клею. Укладання штучного газону проводиться на тверді поверхні, тому майданчик вимагає попередньої підготовки за технологією і має свої особливості монтажу. Тому Ви можете замовити у нас професійне укладання штучного газону і створення майданчиків з цим синтетичним покриттям.

Купити штучний газон

Купити штучний газон в Києві можна у нас в компанії "Магія саду", зателефонувавши нашим менеджерам. Асортимент постійно оновлюється, тому краще уточнювати актуальну наявність і ціни у наших менеджерів за тел.: 097 106-37-37. Вони із задоволенням проконсультують Вас по особливостям того чи іншого виду трави і допоможуть підібрати оптимальний для Ваших потреб за зовнішнім виглядом і функціональним призначенням штучний газон.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми отримали ваш запит. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Виникла помилка. Повторіть або зателефонуйте нам.