InstagramFacebookFacebookYoutubePinterestTwitterLinkedin096 707-40-47Рус

Відгуки

Відгуки клієнтів про компанію ландшафтного дизайну "Магія саду"

Нашою компанією було зроблено безліч ландшафтних проектів та реалізованих ландшафтних робіт. Всю нашу роботу ми зробили не тільки професійно і якісно, а й з любов'ю. На цій сторінці ви можете ознайомитися з відгуками наших клієнтів, а також залишити свій відгук про компанію ландшафтного дизайну "Магія саду".

Додані відгуки

Дмитро Кривенко

Проект по повному переплануванню ділянки. Дякую велике Вероніці за уважність і креативність, Володимиру Федоровичу та його команді за охайне і душевне ставлення до роботи і якісне виконання. Окрема подяка Івану та його майстрам «води і світла» - бригаді по установці автополива і освітлення за акуратність, швидкість і безкомпромісну якість. Від нашої з Вами співпраці залишилися найприємніші враження. Отримав велике задоволення від співпраці. Буду звертатися і на далі.
No items found.

Анастасія Заєць

Компанія Магия Саду виконала для нас дизайн-проект ділянки в с.Жукін, 9 соток . Дуже задоволені результатом, плануємо реалізовувати його в найближчі строки і дуже рекомендуємо дизайнера Анну. З півслова зрозуміла всі наші думки і переваги і в найкоротші строки виконала дизайн, все продумано до дрібниць, все враховано . Ми задоволені!))
No items found.

Катерина

З даною компанією ми вже другий рік. В минулому році було реалізовано проект на ділянці 10соток, в цьому році компанія вже виконала нам обслуговування саду. Дуже задоволені індивідуадльним підходом, якістю та строками виконання робіт. З найкращими побажданнями від вдячних клієнтів.
No items found.

Володимир Шрамко

Працюю з компанією більше 8 років. Починав з проектування ландшафту. Зараз роботи виконані на 85 %. Територія 60 соток. Дуже задоволений роботою. Керівник проекту Вероніка. Рекомендую.
No items found.

Федина Світлана

Щиро дякую професіоналам 👍 Дуже рада, що мій вибір був правильний і зупинилася саме на вас!!! Якісно й з любов'ю підхід до роботи 🙌 Та головне, що всі роботи виконані своєчасно та з душею 🤗 Щиро вам вдячна 👏
No items found.

Додати відгук

Дякуємо за відгук! Ми його отримали та скоро опублікуємо.
Помилка. Перевірте правильність заповнення полів.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми отримали ваш запит. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Виникла помилка. Повторіть або зателефонуйте нам.