InstagramFacebookFacebookYoutubePinterestTwitterLinkedin096 707-40-47Рус

Відгуки

Відгуки клієнтів про компанію ландшафтного дизайну "Магія саду"

Нашою компанією було зроблено безліч ландшафтних проектів та реалізованих ландшафтних робіт. Всю нашу роботу ми зробили не тільки професійно і якісно, а й з любов'ю. На цій сторінці ви можете ознайомитися з відгуками наших клієнтів, а також залишити свій відгук про компанію ландшафтного дизайну "Магія саду".

Додані відгуки

Дмитро Радіонов

Суперська компанія з відмінним сервісом, чуйним ставленням до клієнтів, хорошими ідеями і якісним виконанням робіт. Дякую Катерині і її команді! Strongly recommended!!!
No items found.

Світлана Пархомець

Відмінна професійна команда! Величезна подяка Каті, дизайнеру Аліні і всім хлопцям! У нас ділянка хоч і маленька, але є свої нюанси, грамотно підібрали рослини, зробили проект і вау! Через кілька днів наш двір був готовий! Відпрацьовано все чітко! Молодці!!!
No items found.

Анна Авдєєва

Величезна подяка Анні Аксьоновій за наш сад! Проект нам робили віддалено, і результат перевершив усі очікування! Неможливо відірвати очей від цієї краси!!! Анна врахувала всі наші побажання, допомагала віддалено вибирати рослини, завжди була на зв'язку і відповідала на всі наші питання) проект був зданий у строк, ми залишилися дуже задоволені. Ну і, звичайно, приголомшливий смак і почуття композиції дизайнера зробили нашу ділянку просто неймовірною! Рекомендуємо 100%!
No items found.

Дмитро Кривенко

Проект по повному переплануванню ділянки. Дякую велике Вероніці за уважність і креативність, Володимиру Федоровичу та його команді за охайне і душевне ставлення до роботи і якісне виконання. Окрема подяка Івану та його майстрам «води і світла» - бригаді по установці автополива і освітлення за акуратність, швидкість і безкомпромісну якість. Від нашої з Вами співпраці залишилися найприємніші враження. Отримав велике задоволення від співпраці. Буду звертатися і на далі.
No items found.

Анастасія Заєць

Компанія Магия Саду виконала для нас дизайн-проект ділянки в с.Жукін, 9 соток . Дуже задоволені результатом, плануємо реалізовувати його в найближчі строки і дуже рекомендуємо дизайнера Анну. З півслова зрозуміла всі наші думки і переваги і в найкоротші строки виконала дизайн, все продумано до дрібниць, все враховано . Ми задоволені!))
No items found.

Додати відгук

Дякуємо за відгук! Ми його отримали та скоро опублікуємо.
Помилка. Перевірте правильність заповнення полів.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми отримали ваш запит. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Виникла помилка. Повторіть або зателефонуйте нам.