InstagramFacebookFacebookYoutubePinterestTwitterLinkedin096 707-40-47Рус

Декоративні городи та теплиці

Планування і оформлення декоративних городів і теплиць в Києві та Київській області

Облаштування декоративного городу і теплиці стало справжнім трендом в ландшафтному дизайні. Такий город не тільки приносить власникам смачні і корисні плоди, а ще й доповнює сад своєю оригінальністю та екстравагантністю.

Кращим місцем для городу будуть сонячні, добре освітлені ділянки, захищені від вітру. Один з варіантів, коли на заздалегідь распушенному й удобреному грунті розбивають грядки, розташовуючи між ними проходи по 50-70 см. Щоб мінімізувати час на прополку та полив, відстань між грядками можна накрити агроволокном. Для додання йому декоративності та доглянутого вигляду зверху виконують відсипання тирсою, корою, галькою або гравієм. Ми рекомендуємо використовувати крихту або гальку - такі мульчуючі матеріали легко змиваються від землі й не «чіпляються» за взуття.

Французький город

Особливою популярністю користується «французький город» - це високі грядки строгої геометричної форми. Такі грядки можуть підніматися над ґрунтом від 20 см, а можуть розташовуватися в контейнерах до 1 м заввишки.

З досвіду можемо рекомендувати оптимальну ширину грядок до 1 м, що дозволяє легко обслуговувати рослини, дістаючи з двох сторін до зони посадок. Найбільш зручною висотою буде близько 40-50 см, що дозволяє не нахилятися дуже низько і економити на матеріалі для створення стінок ящиків. Іноді застосовують контейнери відразу з кількома ярусами, що дозволяє отримати більше врожаю на невеликій площі. За оптимальну зручність в обробці високі грядки називають - «город для ледачих». Величезний їх плюс - це можливість підібрати грунт під певні рослинні культури, незалежно від грунту самої ділянки. У контейнерах земля краще утримує вологу і добрива, швидше та рівномірніше прогрівається.

Наші дизайнери багато знають про такі грядки й допоможуть Вам підібрати зручну конфігурацію і матеріал для їх виконання. Так, однією з особливостей таких городів є те, що будь-який кам'яний матеріал, бетон, цегла та подібні матеріали взимку дуже охолоджуються і навесні через цей фактор вегетація рослин може початися на кілька тижнів пізніше. Влітку такі матеріали сильно нагріваються та можуть занадто висушувати грунт, передаючи зайве тепло на рослини. При цьому варто відзначити довговічність і надійність городів з таких матеріалів, простоту в установці.

Найкращим варіантом буде виготовлення підстави городу з дерева. Це можуть бути породи ясена, дуба, модрини, термососна або термостабілізірована сосна. Це більш дорогий варіант. Такі городи виглядають дуже красиво, стильно й володіють хорошими термічними показниками щодо передачі температури рослинам.

Наші інженери спроектують оптимальний варіант пристрою системи автополиву городу щоб уникнути залежності від погодних умов та не хвилюватися за урожай під час відпустки поза ділянкою.

Фотографії декоративних городів та теплиць

Декоративні городи та теплиці, які були створені нашою компанією

Теплиці

Щоб збільшити сезон натуральних овочів і фруктів поруч з городом монтуються теплиці. Дизайн декоративної теплиці може бути настільки вишуканим, що вона стане родзинкою Вашого саду. На сьогоднішній день дуже виграшно виглядають скляні теплиці. Металева конструкція може бути виконана з металу різних кольорів й ефектно підкреслювати лінії виробу. У теплиці можуть бути розміщені високі діжки та ящики для ще більш комфортного й ефективного використання площі.

Ціна на декоративні городи та теплиці в Києві

Ціна планування і оформлення декоративних городів і теплиць залежить від ваших побажань та особливостей ділянки. У компанії «Магія саду від Катерини Кордун» працюють фахівці з великим досвідом в сфері дизайну. Вони грамотно спланують розташування городу на ділянці, співвідношення площі городу та ділянки в цілому. Підкажуть, як правильно скомбінувати і висадити культури, для отримання максимального результату.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми отримали ваш запит. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Виникла помилка. Повторіть або зателефонуйте нам.