InstagramFacebookFacebookYoutubePinterestTwitterLinkedin096 707-40-47Рус

Обслуговування та догляд за ділянкою

Професійний догляд та обслуговування садової ділянки в Києві та Київській області

Компанія ландшафтного дизайну "Магія саду" пропонує професійне обслуговування садової ділянки в Києві та Київській області. Ми знаємо: який рослині який потрібен догляд; як правильно обслужити сад, щоб він переніс зиму; як доглядати за газоном, щоб він був густим і соковито-зеленим.

Сміх дітей які грають на газоні, пахощі квітучого жасмину, солодкість довгоочікуваної черешні - це ті емоції, які дарує нам сад. Адже він росте і розвивається у нас на очах. Звичайно ж, щоб підтримувати його повноцінним та здоровим, важливо виконувати якісний догляд за садовою ділянкою. Адже створити сад - це лише половина справи. Подальший його розвиток і наповнення красою залежить від якісних та своєчасних агротехнічних заходів по догляду.

Фотографії догляду за ділянкою

Фотографії наших робіт з обслуговування та догляду за садовою ділянкою

Регулярний та сезонний догляд

Регулярний догляд

Регулярний догляд - це садові роботи, які необхідно регулярно повторювати, незалежно від сезону. В основному до них відносяться роботи, що підтримують зовнішній вигляд саду. Найбільше регулярного догляду в саду вимагає газон. Його необхідно щодня поливати (з цим впорається система автополиву), обов'язково косити траву раз на тиждень, іноді прополювати бур'яни (або обробляти засобом, що запобігає їх зростання). Також важливо проводити регулярний огляд рослин на наявність грибків або шкідників. Щоб у разі їх виявлення вчасно провести обробку діючими препаратами, щоб уникнути зараження інших рослин.

Сезонний догляд

Сезонний догляд проводиться з першим потеплінням (кінець березня, квітень) та в кінці вегетативного сезону (кінець жовтня, листопад). До весняних сезонних робіт відносять:

 • Аерація газону (проколювання його на 5-10 см з виїмкою грунту та подальшим заповненням піском для зміни структури грунту і насичення його киснем для доступу повітря до коріння);
 • Вичісування та скарифікація газону (прорізання дернини і вичісування нижнього відмерлого шару старої дернини, інших рослинних залишків та моху з нижньої частини дернини);
 • Обробка газону від грибкових захворювань;
 • Зняття укриттів і мотузок після консервації рослин на зиму;
 • Формуюча та санітарна стрижка рослин;
 • Внесення добрив під рослини і в газон;
 • Санітарна обробка рослин від грибків та шкідників.

Осінні сезонні роботи:

 • Скарифікація газону на зиму: для відводу води в глибші шари грунту, щоб уникнути появи крижаної кірки при перших заморозках;
 • Обробка газону і рослин фунгіцидом, для запобігання появи навесні грибкових хвороб;
 • Зв'язування вертикальних форм рослин, укриття агроволокном або теневочной сіткою деяких рослин;
 • Очищення рослин, видалення відцвілих суцвіть.

Ціни на обслуговування та догляд за ділянкою в Києві

Компанія ландшафтного дизайну «Магія саду» надає повний комплекс послуг з догляду та обслуговування садів будь-якої площі і складності в Києві та області. Наші фахівці мають великий досвід у сфері ландшафту і догляду, завдяки чому зможуть точно визначити причину появи проблеми в саду. А також оперативно та професійно вжити заходів щодо вирішення цієї проблеми. Але ще важливіше - ми допоможемо запобігти появі проблем з рослинами. За довгі роки роботи в сфері ландшафту компанія «Магія саду» використовувала в своїх проектах найрізноманітніші сорти і види рослин - від самих невибагливих і поширених, до рідкісних і навіть екзотичних. Тому ми не в теорії, а на практиці знаємо, як обслуговувати сади якісно та професійно, які та в якій кількості препарати застосовувати для отримання максимального результату.

У нас Ви можете замовити сезонний разовий комплекс по догляду за садом, а також регулярні виїзди раз в тиждень протягом усього вегетативного сезону. Ціни на обслуговування та догляд за садом ви можете дізнатися за тел.: 096 707-40-47.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми отримали ваш запит. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Виникла помилка. Повторіть або зателефонуйте нам.