InstagramFacebookFacebookYoutubePinterestTwitterLinkedin096 707-40-47Рус

Плодовий сад

Планування і посадка плодових дерев на ділянці в Києві та Київській області

"Магія саду" допоможе вам створити плодовий сад з нуля. У нас великий досвід планування, підбору і посадки плодових дерев на маленьких та великих ділянках. Не знаєте які плодові дерева посадити в саду, щоб вони прижилися і давали урожай? Звертайтеся в нашу компанію ландшафтного дизайну!

Вже традиційним стало використання плодових дерев в ландшафтному дизайні. Дуже часто плодовий сад створюється окремою зоною або включається в загальні композиційні рішення декоративної зони. Плануючи сад, ще на початковому етапі, варто продумати розташування і кількість плодових дерев. Навіть якщо Ви не запеклий садівник, правильно вибрані і посаджені плодові не вимагають інтенсивного догляду, та ще й віддячать рясним врожаєм.

Які плодові дерева посадити в саду

Плодові дерева діляться на дві великі групи: кісточкові та зерняткові

Листик

Кісточкові

Абрикос, вишня, черешня, персик, кизил, алича

Лиственные

Зерняткові

Яблуня, груша, айва

Плодові дерева бувають самопильні і потребують запилення. Часто власники садів, хочуть висадити відразу всі види, але давайте розглянемо правильні фактори вибору плодових дерев:

Плануючи плодовий сад на території декоративного саду, ми враховуємо декоративність плодових дерев. Найчастіше це навіть важливіше, ніж врожайність. Особливо цей показник варто враховувати при висадці плодових дерев поодиноко в ландшафтних композиціях - тут потрібно врахувати архітектоніку крони, колір листя, швидкість росту та майбутню висоту дерева.

Фотографії плодового саду

Фотографії спланованих та посаджених нами плодових садів

Всі фото

Планування посадки плодових дерев на ділянці

Всі плодові дерева - це світлолюбні рослини. Їм потрібно тепло, мінімум вітру, небезпеку становлять різкі перепади температур. Також необхідно враховувати рельєф і клімат території.

Як потрібно розміщувати плодові дерева на ділянці:

Купівля саджанців плодових рослин

Купити плодові дерева в Києві і області зараз не складе труднощів. В інтернеті Ви знайдете безліч оголошень. Але! Дуже важлива якість посадкового матеріалу та відповідність сортів дійсності. Купуючи дерева на ринку або уздовж трас в сезон масових продажів, Ви ризикуєте купити плодові саджанці у недоброякісного продавця і бути обдуреним в сортах та якості самого саджанця. На жаль, найчастіше у Вас не буде можливості виставити свої претензії або обміняти рослини, так як стихійні точки продажу рослин дуже швидко змінюють свої локації. Рекомендуємо купувати рослини в перевірених стаціонарних точках продажів - в розплідниках і садових центрах з великим досвідом роботи та хорошими рекомендаціями. Найкращий варіант - звернутися за підбором рослин в ландшафтну компанію. В такому випадку ви не будете прив'язані до асортименту одного садового центру й отримаєте можливість знайти рекомендовані та улюблені сорти на всьому ринку саджанців України й не тільки.

Посадка плодових дерев у саду

Приживлюваність саджаємого матеріалу та подальший його розвиток, багато в чому залежить від глибини посадки. Садити плодові дерева потрібно так, щоб після усадки грунту, їх коренева шийка перебувала на рівні з землею. Тому на легкому грунті, у тільки що посадженого дерева, коренева шийка повинна бути на 2-3 см вище рівня землі, на більш важкому - на 4-5 см вище.

Після посадки грунт утрамбовують і рясно поливають водою (3-5 відра на дерево). Необхідно також внести препарати для вкорінення, вони допоможуть кореневій системі швидше прижитися і стимулюють її подальше зростання.

Догляд за плодовим садом

Чистка та обрізка дерев

Щоб сформувати крону і підвищити врожайність плодових дерев необхідно провести чистку та обрізку дерев на початку весни.

Обробка дерев від грибків, хвороб та шкідників

Обробка плодових дерев необхідна для знищення комах, що зимували під корою, а також для запобігання появи нових комах та хвороб.

Підживлення дерев добривами

Плодовий сад можна удобрювати органічними і мінеральними добривами для підвищення плодючості дерева та якості плодів. Також здорове дерево має високий імунітет.

Компанія ландшафтного дизайну "Магія саду" вже багато років працює в сфері ландшафту в Києві та Київській області. Ми працюємо на результат - щоб посаджений нами сад радував Вас своєю красою і врожайністю довгі роки.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми отримали ваш запит. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Виникла помилка. Повторіть або зателефонуйте нам.