InstagramFacebookFacebookYoutubePinterestTwitterLinkedin096 707-40-47Рус

Укладання сітки від кротів

Укладання сітки від кротів під газон ділянки в Києві та Київській області

Якщо Ви побачили на своєму газоні горбки розритої землі, знайте - це явна ознака присутності кротів або землерийок. Боротьба з цими шкідниками довга і небезпечна, адже не виключено застосування шкідливих отрут.

Фахівці з компанії «Магія саду від Катерини Кордун» знають, що краще проблему попередити, ніж боротися з її наслідками. Адже так сумно побачити переритими уздовж та поперек улюблений газон. Тому, ще на етапі проектування ландшафту, ми передбачаємо укладання сітки проти кротів і землерийок.

Як показує практика, сітка від кротів - простий та ефективний метод боротьби з цими тваринами. Протикротова сітка абсолютно безпечна для навколишнього середовища і виконує виключно бар'єрну функцію. Її основне завдання не дати звірку потрапити на поверхню.

Сітка проти кротів є ряд з'єднаних осередків. Розмір цих осередків різний, оптимальним є осередок розміром 8 х 6 х 1,3 мм. Ми в своїй роботі використовуємо тільки сітки високої якості, яка має малу вагу, але дуже жорстка і не рветься під навантаженням. Вона виконана з стабілізованого до ультрафіолету матеріалу, тому не руйнується під впливом сонячних променів. Така протівокротовая сітка здатна додатково зміцнити газони.

Фотографії укладання сітки від кротів

Наші роботи з укладання протикротових сіток в Києві та Київській області

Характеристики рулону сітки від кротів

Виготовляють антікротовую сітку з високоміцного поліпропілену. Цей матеріал складно пошкодити механічно (розірвати, перегризти), він не втрачає своїх властивостей при впливі агресивних природних чинників і хімічних речовин (дощі, перепад температур, внутрішньогрунтові мікроорганізми, добрива та ін.). Термін служби цих сіток необмежений, адже вона не гниє та не іржавіє.

Як укласти сітку від кротів

Укладають антікротовую сітку горизонтально під газон по всій його площі. Вона може знаходитися на поверхні грунту - тоді трава проросте крізь неї, надійно зафіксувавши корінням. Але в такому варіанті можуть виникати питання з подальшим доглядом за газоном. Важкі грунти вимагають щорічної аерації та скарификации і здатні пошкодити протикротову сітку. Більш правильний варіант, коли сітку закопують на глибину близько 5 см. У такому випадку вона одночасно послужить для зміцнення підстави газону (особливо при озелененні схилів), не дасть грунту зміщуватися або просідати, буде перешкоджати вимивання або ерозії грунту, виступаючи своєрідним дренажем. Також сітку від кротів можна вкопати вертикально на глибину до 90 см по всьому периметру ділянки, що створить максимальний ефект захисту та зміцнення.

Звертаючись в нашу компанію, Ви гарантовано отримаєте якісно виконану роботу і на довгі роки забудете про шкоду, яку можуть нанести вашому саду кроти та землерийки. І пам'ятайте, що укладаючи сітку від кротів, Ви чините гуманно, уникнувши необхідності в майбутньому вбивати цих звірків за допомогою отрутохімікатів, які до того ж високотоксичні.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми отримали ваш запит. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Виникла помилка. Повторіть або зателефонуйте нам.