InstagramFacebookFacebookYoutubePinterestTwitterLinkedin096 707-40-47Рус

Сад із злаковими травами

Ландшафтне оформлення саду злаковими декоративними травами в Києві

Один з основних трендів останніх років - це злаковий сад. Незважаючи на свою уявну простоту, злакові культури по праву вважаються фаворитами сучасних садів.

Дизайнери обирають злаки за різноманітність видів та фактур. Ці багаторічні рослини мають багато кольорів - зелені, жовті, червоні, блакитні. Відрізняються по висоті - від 0.2 м (костриця Готьє) до 2,5-3 м (сорти міскантусу), і способу цвітіння.

Вирощують ці культури, як самостійні композиції, так й в квітниках та міксбордерах, де вони легко уживаються з іншими рослинами. Природний цикл злаків виділяє їх на будь-якому етапі зростання. Навесні - це килим з зелених пагонів, влітку - цікаві, неординарні суцвіття, восени злаки змінюють колір, прикрашаючи сад насиченістю осінніх відтінків. І навіть взимку їх стебла не втрачають декоративності.

Переваги саду зі злаковими травами

Особливо цінують злакові трави за простоту та мінімальний догляд. Вони прості в обрізанні, як правило не вимагають укриття на зиму. Рідше страждають від шкідників, не бояться різких змін погоди. Є серед них сорти, які практично не потребують поливу, легко переносять бідний грунт та прямі сонячні промені. Це такі рослини, як, наприклад райграс цибулинний, костриця сиза. Інші добре ростуть на затінених ділянках, наприклад ожика лісова, сорти селери. А на берегах водойм, де грунт завжди вологий, саме місце для молінії блакитної або щучкі дернистої. Особливо цікавим акцентом будуть злаки висаджені в горщиках. Таким чином використовують дліннокорневищні сорти, щоб запобігти їх агресивному розростанню на ділянці.

Та й функціональності злакам не позичати. Своїм густим корінням, вони зміцнюють схили та альпійські гірки. Сорти з високими стеблами створюють прекрасний живопліт, який розділить сад на зони або захистить від вітру. Багато злакових рослин - це відмінні фонові рослини для розаріїв.

Фотографії садів зі злаковими травами

Сади з декоративними злаковими травами, які створені нашою компанією

Довірившись професіоналам компанії «Магія саду від Катерини Кордун», Ви отримаєте ідеально спроектований злаковий сад. Ми знаємо, як правильно вибрати злаки, куди та скільки їх посадити. З огляду на ландшафт, особливості ґрунту та погодні умови місцевості, ми створимо найбільш виграшні комбінації зі злакових трав, обігравши кожен куточок Вашого саду.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми отримали ваш запит. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Виникла помилка. Повторіть або зателефонуйте нам.