InstagramFacebookFacebookYoutubePinterestTwitterLinkedin096 707-40-47Рус

Рулонний та посівний газон

Готовий трав'яний газон під ключ в Києві та Київській області

Густий, зелений газон - це один з головних елементів створення красивого та доглянутого саду. Саме газон надає ділянці повноцінний та завершений вигляд. У нашій компанії ви можете замовити під ключ готовий трав'яний газон для вашої садової, паркової ділянки або футбольного поля.

Правильно підібраний і покладений рулонний газон прослужить вам довгі роки. Це ж стосується й посівного газону, де, на етапі посіву, важливо дотримати технологію. Ми, в компанії ландшафтного дизайну "Магія саду" маємо за своїми плечима багаторічний досвід роботи з рулонним та посівним газоном на малих й великих ділянках, в тому числі на футбольних полях. Звертаючись до нас, ви отримаєте першокласний трав'яний газон!

Давайте розберемося, який газон (посівний або рулонний) має свої відмінні риси та нюанси укладання та подальшого догляду.

Посівний або рулонний газон?

Посівний газон

Створюється шляхом посіву насіння в підготовлений, утрамбований грунт. Одна з переваг цього газону - невисока ціна на початковому етапі. Проте подальші етапи його вирощування досить довгі та трудомісткі.

Трава проростає 2-3 тижні, протягом яких небажано користуватися газоном щоб уникнути травмування молодих травинок, і щоб не зіпсувати сплановану поверхню грунту.

У перший час зазвичай потрібен підсів трави для досягнення рівномірного травостою. Також необхідна прополка бур'янів, які проростають швидше трави, навіть при попередній обробці гербіцидами.

Через необхідність рясного поливу в перші тижні ще не зарослий травою мокрий грунт розноситься по ділянці.

Для досягнення гарної густоти газону необхідно регулярне та рясне внесення мінеральних добрив.

Рулонний газон

Рулонний газон - це зріз дерну завтовшки близько 3 см, з готовим трав'яним шаром. Його вирощують на спеціальних полях, обробляючи професійної агротехнікою і якісними добривами. Мінімальний термін вирощування такого газону - 2 роки. За фактом, рулонний газон - це "доросле", повністю сформоване трав'яне покриття для озеленення ділянки. Якісно покладений рулонний газон готовий до експлуатації вже за 2 тижні, а після 2-3 сіножатей шви між рулонами повністю заростають і газон приймає повноцінний вид. При цьому поява бур'янів зведена до мінімуму, адже їм складно пробитися крізь щільний кореневий шар газону і при відсутності сонячного світла під шаром дернини рулонного газону.

Існує три основних типи рулонного газону. Це спортивний, універсальний або парковий і тіньовий. Він відрізняється в першу чергу за складом. У спортивні газони в травосмесь включені переважно різні сорти мятліка. В універсальний газон до складу входять тонконіг, костриця та райграс. Тіньовий переважно складається з костриці.

Фотографії газону

Фотографії наших ландшафтних робіт з укладання газону

Догляд за газоном

Укладання рулонного газону

Купити рулонний газон можна в компанії "Магія саду від Катерини Кордун". Наш ландшафтний дизайнер підбере рулонний газон, орієнтуючись на умови вашої ділянки, гарантуючи якість газонної трави. Загалом рулонний газон купити в Києві можна в рулонах шириною 0,4 м та довжиною до 2м.
Уваги потребує укладання рулонного газону, яке краще довірити фахівцям з озеленення. Спеціалісти компанії ландшафтного дизайну "Магія саду" ефективно виконають ландшафтні роботи на всіх етапах - від вибору родючого грунта і підготовки його до влаштування газону, до максимальної щільності прилягання рулонів газону (щоб шви не сохли і швидше зрослись). Прорахувати укладку газона по ціні можна спираючись на Ваш дизайн саду. Нестандартний ландшафтний проєкт високої складності вимагає особливо ретельного підходу до створення газону.

"Магія саду" - компанія з великим досвідом у сфері озеленення, звернувшись до нас, Ви гарантовано отримаєте повноцінний сад з ідеальним газоном. Телефонуйте: 096 707-40-47.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми отримали ваш запит. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Виникла помилка. Повторіть або зателефонуйте нам.