InstagramFacebookFacebookYoutubePinterestTwitterLinkedin096 707-40-47Рус

Садові доріжки

Проектування садових доріжок з плитки, каменю, бетону в Києві

Всі ми хочемо красивий і стильний дизайн будинку, на ділянці або на дачі. Але не всі знають, що гарний ландшафтний дизайн це не тільки грамотно підібрані та розсаджені посадки. Велику роль в якісному і стильному дизайні відіграють садові доріжки.

Садові доріжки - це один з головних компонентів ландшафтного дизайну. Переважно, саме вони визначають стиль саду. Доріжки служать не тільки з'єднанням різних частин саду, але й грають велику роль в створенні цілісної композиції. Правильно підібрані розміщення, форма і матеріал надають не тільки краси, але й функціональності. Тому, якщо Ви замислювалися над дизайном своєї ділянки, приділіть достатньо часу й садовим доріжкам. Це допоможе Вам позбутися багатьох проблем та питань в майбутньому.

Зараз досить багато різновидів садових доріжок: з плитки (фем), дерева, бетону, каменю, гравію, з галькою, й навіть з пластика. Іноді допустимі поєднання різних матеріалів. Таким чином, садові доріжки можуть виглядати значно цікавіше.

Іноді в ландшафтному дизайні природничого спрямування використовують доріжки з каменів рваною форми, пеньків або з терасної дошки, бо зараз більш актуально використовувати природні матеріали.

Фотографії садових доріжок

Наші роботи зі створення доріжок на садових ділянках в Києві та Київській області

Типи садових доріжок

Крім вибору матеріалу покриття також важливо визначитися з призначенням ваших доріжок. Функціонально можна виділити три основні типи доріжок: експлуатаційні, естетичні та практичні.

Створення садових доріжок своїми руками

Садові доріжки можна зробити й своїми руками. Далі ми наведемо кілька рекомендацій для створення садових доріжок.

  1. Розмітьте контури доріжки за допомогою шпагату і кілочків. На обраній ділянці зніміть дернину та приберіть сміття (глибина траншеї залежить від матеріалу - зазвичай це 10-15 см).
  2. Якщо під садову доріжку потрібно закласти кабелі освітлення або труби системи автополиву, то подбайте про це відразу. Після цього вирівняйте садову доріжку та не забувайте, що вона повинна бути під невеликим ухилом.
  3. На очищену поверхню садової доріжки потрібно покласти шар агроволокна або геотекстилю - це забезпечить бар'єр для бур'янів та буде перешкоджати змішуванню матеріалів.
  4. Зробіть «подушку» з піску, яку поступово поливайте, утрамбовуйте та вирівнюйте. Для того, щоб садові доріжки витримували великий вантаж (наприклад, вага автомобіля), то їх слід армувати сіткою.

Правила планування садових доріжок

При плануванні садових доріжок наші ландшафтні дизайнери рекомендують дотримуватися наступних правил

Ціна на садові доріжки в Києві

Ціна проектування та реалізації садової доріжки розраховується індивідуально і залежить від особливостей вашої ділянки і ваших потреб. Зверніться в нашу компанію для безкоштовної консультації по телефону і ми більш точно визначимо вас за цінами проектування та реалізації садової доріжки на вашій ділянці.

Пам'ятайте, правильно спроектована садова доріжка зробить Ваш ділянку стильною та функціональною на довгі роки.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми отримали ваш запит. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Виникла помилка. Повторіть або зателефонуйте нам.