InstagramFacebookFacebookYoutubePinterestTwitterLinkedin096 707-40-47Рус

Сучасний ландшафтний дизайн

Сучасний ландшафтний дизайн ділянки в Києві та Київській області

Природа, дуже важлива складова в житті людини, тому кожен хотів би мати свій сад, де міг би спокійно провести вільний час та насолодитися природою. А хороший сад не може обійтися без ландшафтного дизайну, адже тільки ландшафтний дизайн може гармонійно поєднати ваші архітектурні споруди з квітучими клумбами та фруктовими насадженнями, і найголовніше - відобразити характер власника.

сучасний ландшафтний дизайн

Люди завжди доповнювали свої сади новинками й тим самим створювали нові стилі. Зараз досить часто почали оформляти сади в дусі сучасності (сучасний ландшафт). Такий сад поєднує в собі різні комбінації, стилі, методи та форми в одне ціле. Так, в традиційних садах зосереджені в основному на цікавої рослинності - це, наприклад, екзотичні види дерев, квітів, чагарників. В саду, виконаному в стилі сучасного ландшафту, ці екзотичні рослини поєднують з оригінальними оздоблювальними матеріалами, такими як: архітектурний бетон, дерево, скло та інше. Якщо сад виконаний минималистично, то значна частина садових поверхонь покрита кам'яною плиткою. Крім цього, в зелених зонах часто створюють бетонні басейни, струмки, фонтани і ставки нестандартної форми та методів очищення води.

Однією з особливостей сучасного ландшафтного дизайну можна назвати використання пряно-ароматичних клумб і городів. Наші клієнти хочуть мати мінімальний салатний та чайний набір в своєму дворі. Чай або салатик прямо з грядки... Що може бути приємніше?

Все частіше буйну рослинність рослин ми укладаємо в правильні геометричні форми. Так ділянка в стилі сучасного ландшафту набуває доглянутий вигляд та при цьому зручна в експлуатації.

Фотографії сучасного ландшафту

Сади в стилі сучасного ландшафту, виконані нашою компанією

Одним з головних ознак сучасного ландшафтного дизайну є те, що він спирається на прості, чіткі лінії. Це можуть бути необов'язково прямі геометричні відрізки або форми, а й футуристичні яскраво виражені елементи. Щоб не ускладнювати простір і дати саду спокійний характер, в групових посадках часто використовують обмежену видову кількість рослин. Доріжки, підпірні стінки та палуби, допомагають об'єднати природу з архітектурою ділянки - це дає можливість створити більш повний та єдиний образ саду.

Сучасний сад може мати не тільки об'єкти і насадження, які несуть декоративний та практичний характер, а й бути функціональним. Прикладом цього є газон. Він регулює мікроклімат в саду, очищає повітря від пилу, що дуже важливо в сучасному світі.

Особливості сучасного ландшафту

Все частіше в сучасних садах намагаються досягти мінімального догляду за насадженнями. Для цього використовують такі складові сучасного ландшафту:

Отже, сучасний ландшафт вибирають ті, хто знає ціну часу і дорожать їм, щоб більше часу проводити в колі друзів та сім'ї. Точність і правильність не завжди властиві такому стилю, тут можна використовувати й асиметричні елементи. У сучасному дизайні немає рамок та стандартів, але щоб створити стильний, красивий і атмосферний сад, потрібно підходити дуже грамотно до планування.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми отримали ваш запит. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Виникла помилка. Повторіть або зателефонуйте нам.