InstagramFacebookFacebookYoutubePinterestTwitterLinkedin096 707-40-47Рус

Етапи створення проекту в ландшафтному дизайні

Розробка ландшафтного дизайну ділянки вимагає від дизайнера талановитих ідей, практичних знань і достатньої кількості часу. Починається все з пошуку концепту в дизайні саду. Для створення самого правильного варіанту планування саду дизайнер може зробити пару начерків - ескізів, щоб наочніше показати замовнику можливості ділянки, і визначитись з деталями ландшафтного проекту.

Однак, щоб виконати грамотний і професійний проект, мало володіти творчим талантом, треба добре розумітися в технічній стороні процесу. Адже процес ландшафтного проектування об'єднує цілий ряд етапів, які всі разом складають складний технічний комплекс. Далі розглянемо кожен з цих етапів, і ряд питань, що в ньому вирішуються.

Візуалізація

Дозволяє замовнику більш реально для себе побачити майбутній сад, оцінити його стилістику і зрозуміти задум дизайнера. Фахівці компанії Магія саду від Катерини Кордун пропонують візуалізацію в двох форматах: 2D і 3D візуалізація.

  • 2D візуалізація - це колаж із реалістичних зображень певних ділянок проектованого саду. На фото можна розглянути запропоновані варіанти розміщення рослин, їх композицій, доріжок, зон відпочинку, ігрових зон і т.д.
  • 3D візуалізація - це віртуальна відеопрогулянка по Вашому майбутньому саду. По суті, дизайнер будує в програмі тривимірне зображення Вашого будинку, а також всієї ділянки (або певний її фрагмент) з усіма будівлями і елементами, що знаходяться на ній. Тут же він розміщує заплановані деталі озеленення, майбутні доріжки, всі передбачувані зони: спорт майданчик, дитячий майданчик, зону вогнища, альтанку, город, теплицю, басейн і т.д. При перегляді такого відеоролика, складається повне відчуття присутності на території ландшафтної ділянки. Замовник може оцінити і зрозуміти, чи підходять йому місця розташування всіх зон, чи достатньо кількості рослин, як будуть виглядати композиції та озеленення з різних ракурсів. На цьому етапі вносяться остаточні коригування для подальшої розробки всієї технічної документації об'єкта.

Генеральний план

Це головне креслення ландшафтного проекту. Він складається на основі візуалізації. На генплані чітко поєднуються усі характеристики территорії, її розміри у маштабі. Представлені всі вже наявні на ділянці об'єкти, а такоже усі заплановані архітектурно-планувальні рішення, зелені насадження, тощо. До нього додаються такі технічні показники:

- таблиця умовних позначень;
- таблиця балансутерриторії;
- експлікація нанесених об'єктів;
- орієнтація ділянки по сторонах світу;
- маштаб креслення.

Дендроплан

Вносить уточнення в позиції генплану конкретно по створенню зон озеленення на ділянці. На даному плані є спеціальні умовні позначення, що вказують на весь посадковий матеріал: від дерев великого розміру до дрібних чагарників і навіть квітів. Ці позначення розміщенні навпроти композицій з рослинами і прив'язані до них за допомогою виносних ліній. Значення вказаних в них показників такі: в чисельнику - номер рослини в асортиментній відомості, в знаменнику- скільки всього (кількість) рослин в певній групі, ряду, масиві. До денроплану додається таблиця з умовними позначеннями і асортиментна відомість всіх рослин, в яку внесена загальна кількість використовуваного посадкового матеріалу.

Розбивочне креслення

Являє собою план ландшафтного об'єкту або якогось окремого його сектора. На цьому плані вказані розміри всіх будівель, садових доріжок, майданчиків, квітників, а також основних рослинних композицій. На ньому проектовані елементи саду прив'язуються до вже існуючих на ділянці об'єктів. Саме за допомогою цих креслень, і зазначених на них розмірів, робочі переносять проект саду з паперу на реальну ділянку.

Посадкові креслення

В даному кресленні дизайнер вказує де розміщувати посадковий матеріал на ділянці. Тут нанесені всі посадкові ями під дерева, а також траншеї під посадку другорядних рослин. Біля вказаних посадкових місць прописують назви і кількість рослин, які заплановані до посадки в цих місцях. Далі фахівці з ландшафтного озеленення виконують посадку композиції на ділянці, керуючись посадковим кресленням.

Робочі креслення

Це додаткові креслення, які вносять уточнення для окремих видів робіт. Наприклад, це: картограма земляних робіт (якщо буде проводитися вибірка або підсипка землі); вертикальне планування ділянки; креслення малих архітектурних форм, таких як - альтанка, пергола, садові лавочки. Також розробляються робочі креслення на такі елементи благоустрою як: альпінарій, рокарій, квітники.
Сюди ж відносяться: план-схема системи автоматичного поливу,
схема розміщення освітлювальних приладів.Компанія ландшафтного дизайну Магія саду спеціалізується на розробці ландшафтних проектів для ділянок будь-яких розмірів, незалежно від рівня складності рельєфу і заданих побажань замовника. Ми допоможемо Вам визначитися зі стилем в дизайні саду, укладемо рулонний газон в Києві і області, виконаємо будь-які роботи зландшафтного дизайну за прийнятними цінами. Замовити ландшафтний дизайн Київ тел. 096 707-40-47.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми отримали ваш запит. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Виникла помилка. Повторіть або зателефонуйте нам.